تعمیر منبع تغذیه سوئیچینگ  ( SMPS )

 

آیا شما LCD TV ، PLASMA ، تلویزیون ، مانیتور ، DVD ، VCD ، دوربین مدار بسته ، چاپگر ، آداپتور لپ تاپ ، XBOX ، دستگاه های صوتی ، پروژکتور ، منبع تغذیه کامپیوتر و غیره را تعمیر می کنید .
 
 
شما به این کتاب قدرتمند که  نشان می دهد چطور یک تعمیرکار حرفه ای در تعمیر منابع تغذیه شوید  نیاز دارید.
در کمتر از 7 روز (گارانتی شده )
به شما همه رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را نشان خواهم داد و اینکه چگونه می توانید تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ SMPS را در خانه به راحتی انجام دهید. با روش ها و تکنیک های آزمایش شده که در تمام دنیا کار می کند.
 
 
چند ایمیل که از طرف خواننده های کتاب به ما ارسال شده است :
به خاطر کتابتان از شما تشکر می کنم من آن را دانلود کردم. این کتاب عالی است و من آنرا یک کتاب که همیشه باید روی میز تعمیرم باشد می شناسم. این کتاب غنی از راه حل های عملی تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  است.
Max Yabri
Papua new Guinea
 
با سلام
من بسیار هیجان زده ام ! من اولین منبع تغذیه خود را تعمیر کردم . مشکل ، چشمک زدن پاور بود
با کمک کتاب شما به سرعت مشکل را پیدا کردم ! مشکل از اپتوکوپلر 4N34 بود .
Riaan آفریقای جنوبی
 
 
تعمیر کار الکترونیک عزیز
اجازه دهید سریع به اصل موضوع بپردازم . شما اینجا هستید چون می خواهید یاد بگیرید چطور منابع تغذیه سوئیچینگ  را تعمیر کنید و مطمئن نیستید چطور این کار را انجام دهید. یا  اطلاعات مقدماتی را دارید اما در  تلاش هستید چون ادعاهای زیادی در مورد آسان بودن تعمیر منابع تغذیه شنیده اید که می گویند چقدر آسان بود.
 
 
من یک تعمیرکار حرفه ای الکترونیک هستم و نوشتن کتاب تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  را تازه به اتمام رسانده ام .
این کتاب الکترونیکی یک دوره آموزشی کامل است که شامل بهترین استراتژی ها و روش های من در رفع ایراد  منابع تغذیه سوئیچینگ  می باشد .
 
سعی کرده ام آسان ترین روش ها را برای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  ارائه دهم و با اطمینان می توانم بگویم ... این خیال پردازی نیست . می توانم به شما نشان دهم چطور آن را انجام می دهم.
 
عیب یابی و تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  می تواند بینهایت گیج کننده باشد، اگر  کسی را نداشته باشید که شما را در تمام مراحل کار راهنمایی کند.
می دانم که وقتی این سایت را پیدا کردید خوشحال شدید چونکه بالاخره یک راه مطمئن و گارانتی شده آموزش رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  وجود دارد.
من رازهای تعمیر را در یک کتاب الکترونیکی گرد آوری کرده ام و این رازها را نمی توانید در جاهای دیگری پیدا کنید.
 
این کتاب برای افرادی که قبلا مقداری تجربه تعمیر لوازم الکترونیکی دارند یا در این شغل مشغول به کار هستند مناسب است.
 
 
- چرا شما باید به حرف های من گوش کنید ؟ چه چیزی باعث می شود من یک متخصص در زمینه تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ شوم ؟
 
برای شروع ،  به مدت 20 سال است که در زمینه تعمیر لوازم الکترونیکی کار می کنم .
و هزاران منبع تغذیه سوئیچینگ  را تعمیر کرده ام و بسیاری از مشکلات منابع تغذیه سوئیچینگ  را حل کرده ام .
من یک مربی آموزشی هستم که تعمیر لوازم الکترونیکی را تدریس می کنم و چندین کتاب الکترونیکی در زمینه تعمیر لوارم الکترونیکی نوشته ام .

 
 
 
 
وارد شدن به رشته تعمیر منابع تغذیه کار سختی نیست. تعمیر منابع تغذیه مانند دانش ساخت موشک نیست.
لازم نیست در این زمینه نابغه باشید. افرادی که در زمینه الکترونیک تجربه دارند می دانند که داشتن روش صحیح در عیب یابی و تعمیر منابع تغذیه ، کلید موفقیت دراز مدت در این رشته است.
 
ببینید ، اگر شما اطلاعات تئوری زیادی در زمینه منابع تغذیه داشته باشید اما تجربه عملی در زمینه تعمیرات نداشته باشید چه اتفاقی ممکن است بیافتد.
بله ، شما ممکن است به جای رفع مشکل باعث ایجاد مشکل بیشتر در منبع تغذیه شوید چونکه نمی دانید باید از کجا شروع کنید و کسی نیست که به صورت عملی شما را راهنمایی کند.
چیزی که مهم است ، این موضوع است که شما باید بدانید ، چطور باید تعمیر کنید نه اینکه فقط  تئوری های منابع تغذیه سوئیچینگ  را یاد بگیرید.
اگر می خواهید یک تعمیرکار خوب منابع تغذیه سوئیچینگ ( SMPS) شوید به این کتاب نیاز دارید که می تواند به شما کمک کند .
این جادو و سحر نیست . تنها چیزی که لازم دارید به کار بستن اطلاعات موجود در کتاب است.
 
می دانم تعمیرکاران زیادی برای تعمیر منابع تغذیه تلاش می کنند . ایمیل های زیادی دریافت کرده ام که اظهار داشته اند در زمان تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  (SMPS) با مشکلاتی مواجه شده ایم اما قادر به رفع آنها نیستیم و با همه تلاش هایی که کرده ایم و زمان های زیادی که صرف پیدا کردن مشکل کرده ایم اما در انتها شکست خورده و حتی نتوانسته ایم هزینه ای از مشتری دریافت کنیم  .
 
 
 
اگر این رازها بسیار خوب هستند ، چرا من آنها را با دیگران به اشتراک می گذارم ؟
 
پس از سال ها ،  تعمیرکاران زیادی را دیده ام که برای موفقیت در تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  تلاش می کنند اما سرانجام پس از شکست های مداوم تسلیم می شوند.
در واقع ، بیشتر افرادی که شروع به تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  می کنند ، در انتها با کناره گیری از این شغل کار خود را در زمینه دیگری ادامه می دهند چونکه به نتایج سریع و مطلوبی نرسیده اند.
 
آنها همه داستان هایی در مورد اینکه تعمیرکاران الکترونیک می توانند منابع تغذیه را تعمیر کرده و پول خوبی به دست بیاورند را می خوانند و تشویق می شوند تا وارد این رشته شده و آن را آزمایش کنند.
اما زمانی که در تعمیر SMPS شکست می خورند  و پولی به دست نمی آورند ، ناامید می شوند.
این اتفاق به این دلیل می افتد که آنها روی اطلاعات اشتباهی متمرکز شده اند  ،  یعنی مطالعه بسیار زیاد تئوری های منابع تغذیه .
 
برای اینکه در تعمیر  منابع تغذیه سوئیچینگ ( SMPS) موفق شوید باید اطلاعات درست و کاربردی را کسب کنید . شما قطعا این اطلاعات را می توانید از این کتاب به دست آورید .
پس از سال ها تجربه این موارد و همچنین دریافت صدها ایمیل از تعمیرکارانی که از من خواسته اند به آنها رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را آموزش دهم باعث شد تا این کتاب را بنویسم .
 
 
برای اولین بار ، من همه روش هایی که در زمان تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ از آنها استفاده می کنم را برای عموم مردم افشا می کنم .
 
این اطلاعات هرگز برای افراد دیگری افشا نشده است.   فقط بعضی از این رازها را در کتاب های دیگرم استفاده  کرده ام . خواننده های کتاب های من به سرعت این روش ها را در تعمیر لوازم خود به کار بسته اند.
بیشتر تعمیرکاران الکترونیک نمی خواهند شما این رازها را بدانید. آنها ترجیح می دهند فقط به شما بگویند " این یا آن قطعه را تعویض کن "  اما واقعا به شما نمی گویند که چطور می توانید قسمت های خراب دستگاه را تشخیص دهید و می خواهند همیشه در ابهام باشید.
 
و این موارد دلیل این شد که تصمیم بگیرم همه روش ها و استراتژی های تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را در یک مجموعه آموزشی انفجاری جمع آوری کنم .
 
همین حالا تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را شروع کنید.
این فرصت را از دست ندهید چون همه ی رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را که به شدت حفاظت شده و پنهان شده اند را برای شما افشا خواهم کرد.
 
 
در این کتاب الکترونیکی PDF راهنمای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ شما چه چیزی یاد می گیرید:
 
- دستورالعمل گام به گام و آسان ( 271 صفحه )
- یاد می گیرید منابع تغذیه سوئیچینگ چگونه کار می کنند (تکنولوژی Mosfet و منبع تغذیه سوئیچینگ ATX )
- یاد می گیرید نقشه ها ( Shematic) را بخوانید و با وظیفه هر بخش آشنا شوید.
- یاد می گیرید چطور مشکل را در قسمت SMPS تفکیک کنید تا با سرعت بیشتری ایراد را پیدا کنید.
- با فرکانس ها و ولتاژ های حیاتی و مهم در بیشتر بخش های SMPS آشنا می شوید که باعث می شود به آسانی عیب را تشخیص دهید.
- همراه با آموزش از تصاویر بیشماری استفاده شده ( حدود 246 عکس + نقشه ها ) که باعث می شود نیاز به حدس و گمان در زمان کار نداشته باشید و با اطمینان بیشتری کار کنید.
- با وظایف 11 مدار اصلی SMPS آشنا می شوید.
- با 5 روشی که  در زمان عیب یابی و تعمیر هر نوع SMPS از آن استفاده می کنم آشنا می شوید.
- با 11 مورد واقعی از تجربه من در تعمیر منابع تغذیه ( SMPS) ، که می تواند به صورت عملی شما را در تعمیر SMPS یاری کند آشنا می شوید.
- با 13 مورد واقعی از تجربه من در تعمیر منبع تغذیه کامپیوتر که با دقت انتخاب شده آشنا می شوید.
- و چیزهای بیشمار دیگر ...
 
 
 
 
 
 
دانلود پیش نمایش کتاب
دانلود پیش نمایش کتاب 2
 
 
ایمیل هایی از طرف بعضی از خوانندگان
از : بردلی باچانان
سال نو مبارک
من این نامه را در حالی که اشک از چشمانم جاری است می نویسم. پاسخ به سوالاتم را در کتاب SMPS پیدا کردم.
تا کنون 3 بار کتاب را خوانده ام . شما هر بخش را به روشی ساده بخش بندی کرده اید.
 
 
از : سیمون دولان
سلام . من یک تعمیر کار الکترونیک هستم که در زمینه تجهیزات صوتی و موسیقی کار می کنم. امروز تصمیم داشتم یک کتاب در مورد منابع تغذیه سوئیچینگ بخرم چون با این بخش به مشکل برخورد کرده ام . من منابع تغذیه سوئیچینگ را در آموزشگاه  الکترونیک خوانده ام . اما چیزهایی زیادی وجود دارد که آنها را فراموش کرده ام . با کمک کتاب شما توانستم ظرف یک روز دستگاه خود را تعمیر کنم.
متشکر آقای یانگ . شما در زمینه تعمیرات الکترونیک مانند چراغ نور هستید.  macdolan.com
 
 
از : ری و رین
سلام آقای یانگ
اخیرا کتاب شما در زمینه تعمیر منابع تغذیه را خریده ام . من کمی دانش سطحی در زمینه الکترونیک و تعمیرات دارم اما 30 سال در این رشته نبوده ام. احساس می کنم که باید به شما بگویم من تحت تاثیر این کتاب قرار گرفته ام چون کتابی به زبان ساده و قابل درک است. من برای خرید لوازم توصیه شده در کتاب هزینه زیادی نکرده ام .
یک ترانسفورمر Isolation ، مولتی متر با قابلیت تست خازن و یک لامپ رشته ای .
تا کنون از 3 دستگاه ، 3 تا را درست کرده ام.
یک LCD 32 اینچ که گفته شده بود 200 دلار هزینه دارد ، در واقع برای من 16 دلار هزینه داشت.
یک مانیتور 17 اینچ کامپیوتر با مشکل بدون برق ( No Power ) تنها یک دلار و 80 سنت برای من هزینه داشت .
یک شاسی دستگاه Arcade 20 اینچ با مشکل بدون برق ( No Power)
بدون کتاب شما ، ممکن بود قبلا این دستگاه ها را به بیرون از خانه پرتاب می کردم . این کتاب مدت ها قبل هزینه اش را برای من بازگردانده است.
 
 
از : آگوستین آی
در ابتدا می خواستم از شما تشکر کنم. برای به اشتراک گذاشتن دانش و اطلاعات تان در دنیای الکترونیک ، مخصوصا کتابتان در مورد تعمیر و عیب یابی منابع تغذیه سوئیچینگ . روزی که کتاب شما را دانلود کردم. اطلاعات و شجاعت زیادی به دست آورده ام تا عیب یابی در زمینه تغذیه را ادامه دهم ، من همیشه در برخورد با SMPS تسلیم می شدم و تصمیم داشتم دستگاه جدیدی بخرم ، چون فکر می کردم تعمیر آن کار سختی است اما سرانجام شروع به کار کردن روی آن کردم و همانطور که فکرش را می کردم با کمک کتاب شما ، دستگاه دوباره شروع به کار کرد.
با احترام . گاس لالو
 
 
از : فاروجیا ماریو
سلام آقای یانگ
من با موفقیت کتاب شما در مورد SMPS را دانلود کردم و در حال خواندن کتاب شما هستم و مانند کتاب های دیگر شما این کتاب نیز مانند یک گنج است. من نحوه نوشتن کتاب تان را بسیار دوست دارم چون به زبان ساده است.
 
 
از : Clayton D
دوست دارم چند کلمه در مورد کتاب شما در زمینه منابع تغذیه سوئیچینگ بنویسم.
من قبلا 2 کتاب قبلی شما را خوانده بودم ، کتاب های آزمایش قطعات الکترونیک و تعمیر مانیتور LCD
در ابتدا فکر می کردم به این کتاب نیاز ندارم ، چون قبلا اطلاعات زیادی از کتاب های شما گرفته بودم مخصوصا کتاب آزمایش قطعات الکترونیک . اما پس از اینکه تصمیم گرفتم کتاب شما را بخرم و آن را مطالعه کنم متوجه شدم که اشتباه می کنم . این کتاب حاوی اطلاعات جدید زیادی مخصوصا در زمینه عیب یابی مدارهای تغذیه سوئیچینگ و قطعات موجود در آن است.
این کتاب واقعا دانش من در زمینه مدارهای تغذیه را افزایش داده است. بنابراین در یک جمله کوتاه ، این کتاب نیز یکی دیگر از کتاب های عالی شما است که دیگران نباید آن را از دست بدهند.
 
 
از : بهزاد صدیق
امروز کتاب شما را دریافت کردم و از همه تلاش هایی که برای نوشتن این کتاب صرف کردید تشکر می کنم.
این کتاب نیاز به زمان دارد تا همه مقالات و گزینه های آن را مطالعه کنم اما به هر حال زمانی که کتاب شما را مطالعه کردم ، می خواهم بگویم این کتاب شگفت انگیز است. در مورد منابع تغذیه هیچ کتاب مشابهی مانند کتاب شما در جهان وجود ندارد.
 
 
از: کنت لیو
سلام آقای یانگ . هر چند دستگاه های الکترونیک زیادی را تعمیر کرده ام (بیش از 10 سال تجربه) ، پس از اینکه کتاب را خواندم ، می توانم بگویم جزئیات بسیار زیادی درباره منبع تغذیه SMPS وجود داشت که نمی دانستم. این نوع اطلاعات را نمی توان از آموزشگاه ها یا از اینترنت یاد گرفت.
من برای افزایش مهارتم در تعمیر لوازم الکترونیک نکته های بسیار خوبی از این کتاب به دست آورده ام. یکی از ساده ترین و قدرتمندترین نکته ها ، نحوه تشخیص اینکه آیا شماره قطعه جایگزین شده قابل استفاده است یا نه ، می باشد.
با توجه به تجربه من ، خرابی منبع تغذیه حدود 70 %  مشکلات دستگاه های الکترونیک را تشکیل می دهد. با استفاده از این کتاب ، می توانید مهارت عیب یابی و تعمیر منبع تغذیه SMPS را بهبود ببخشید . مانند یک حرفه ای !
 
 
از : ارین فراسر
سلام ، تنها یک هفته قبل کتاب راهنمای تعمیر SMPS را خریدم . تا کنون دو تلویزیون را تعمیر کرده ام ، مشکل هر دو آنها مقاومت StartUp بود.
می خواهم چیزی بگویم ،
من در دنیای تاریکی و ناامیدی بودم که ناراحت کننده بود ، بنابراین تصمیم گرفتم فداکاری کنم و دانه ای که 39 دلار هزینه داشت بکارم. این دانه جوانه زد و ظرف یک هفته نهال ، جوانه زد و تا کنون میوه ای نیز داده است. از شما تشکر می کنم آقای یانگ که نوری را به من تابانده اید.
 
 
از : r.h Shaikh
به راستی کتابی که برای من فرستادید ارزش خواندن را دارد. شما واقعا انسان ستودنی هستید.
به شما به خاطر نوشتن کتابی که ما را قادر به آشنایی با اصول فنی ، همراه با سادگی می کند تبریک می گویم.
 
 
از : اندی ساپلی
روز خوبی داشته باشید و سال نو مبارک ، به خاطر کتاب تان از شما تشکر می کنم چون در تعمیر مانیتور و تلویزیون های زیادی به من کمک کرد. اخیرا با کمک کتاب مشکل بدون پاور تلویزیون 21 اینچ Akira را در حدود 10 دقیقه حل کردم . همه تعمیرکاران باید این کتاب را به عنوان مرجع داشته باشند.
 
 
از : جرج مورارا
این فایل آموزشی من را به عنوان تعمیرکار الکترونیک شگفت زده کرده است چون از تصاویر تشریحی زیادی استفاده شده است. قبلا با منابع تغذیه مشکلات زیادی داشتم اما به زودی یک حرفه ای خواهم شد.
 
 
من قانع شدم  .
من این فایل آموزشی  را می خواهم ، چطور آن را تهیه کنم ؟
تهیه این فایل آموزشی  آسان است .
 
 
پس از پرداخت آنلاین کد اجرای فایل ارسال می شود
(لطفا در قسمت شماره همراه و ایمیل مشخصات دقیق را وارد کنید)
درگاه پرداخت
درگاه پرداخت جانبی
   
با می توانید هزینه آن را کارت به کارت کنید
با اجرای فایل از شما کد فعال سازی خواسته می شود  ، مراحل زیر را طی کنید :
 
 
 
نکته : کد فعال سازی به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.
پس از واریز هزینه ، فایل کتاب به ایمیل شما ارسال می شود یا می توانید  از  سایت  آن را دانلود کنید. 
همچنین می توانید فایل را از طریق واتس آپ یا تگرا.م هم دریافت کنید
چون این کتاب به صورت الکترونیکی (PDF) می باشد پس از دریافت کتاب می توانید آن را روی کامپیوتر ، لپ تاپ یا تبلت مطالعه کنید.
اگر  تمایل دارید می توانید آن را روی کاغذ A4 چاپ کنید .
 

نگاه کنید ...
همین حالا دو انتخاب دارید ... شما در تقاطع  جاده ایستاده اید.
می توانید به مسیر فعلی خودتان ادامه دهید ...
احتمالا در تعمیر منبع تغذیه سوئیچینگ موفق نخواهید شد ، سعی می کنید مشکلات منبع تغذیه را پیدا کنید اما به نتیجه ای نمی رسید ، پس در حال تلف کردن زمان و انرژی خود هستید.
اگر به مسیر فعلی خود ادامه دهید ، نتیجه تنها بدتر شدن وضعیت است.
یا می توانید مسیر دیگری را انتخاب کنید  ...
می توانید همین حالا این کتاب الکترونیکی را بخرید و موفقیت را انتخاب کنید .
و از همین حالا تا چند هفته بعد ، نتیجه را خواهید دید.

دیگر در زمان تعمیر منبع تغذیه نیاز به تلاش و تقلا و  بازی آزمایش و خطا نیست.

من برای آموزش از برنامه کار دقیقی استفاده کرده ام ، هر چیزی که لازم دارید . مانند این است که شما یک مربی خصوصی دارید ، اما با هزینه کمتر و احتمالا مفیدتر .
 
قیمت
12000 تومان
 
تعداد صفحات کتاب : 271 صفحه
 
09118747767
وثوقی نیا
pckarir@gmail.com
 
 
شما نمی توانید این کتاب را به صورت رایگان به افراد دیگر بدهید.
شما اجازه تکثیر این کتاب الکترونیک را ندارید.
 
آگهی