همکاران تعمیرکار الکترونیک عزیز
برای اطلاع شما به علت استقبال بسیار خوب از نسخه اول کتاب  الکترونیکی راهنمای 10 مورد واقعی از تعمیر مانیتور LCD ، تشویق شدم تا نسخه دوم آن را منتشر کنم .
این کتاب الکترونیکی راهنما شامل ترکیبی از 10 مورد واقعی از تعمیر مانیتورهای LCD می باشد ، مشکلات و راه حل ها متفاوت از نسخه اول هستند.
این کتاب الکترونیکی راهنما در مورد تعویض خازن های بادکرده نیست محتویات کتاب بیشتر از این چیزهاست .
افرادی که نسخه اول کتاب الکترونیکی مرا خریده اند مطمئنا می دانند که در  این فایل آموزشی  از عکس های بیشماری استفاده می کنم .
دلیل استفاده از عکس های زیاد در کتاب (بیش از 70 عکس) برای از بین بردن حدس و گمان در زمان عیب یابی مانتیور است به همین خاطر شما می توانید به راحتی روش های واقعی که در زمان حل مشکل مانتیور LCD استفاده می کنم را درک کنید.
این کتاب  الکترونیکی برای افرادی که به دنبال راهنمای سریع در تعمیر مانیتور LCD می باشند ایده آل است .
داشتن این کتاب  الکترونیکی راهنما باعث افزایش سرعت یادگیری شما شده و مطمئنا تعداد مانیتورهای LCD تعمیر شده  شما را افزایش خواهد داد در نتیجه سود بیشتری به دست خواهید آورد.
 
تصور کنید بتوانید مانیتورهای LCD از انواع مدل ها را تعمیر کنید  و پولی از بابت تعمیر آنها به دست آورید. همه این تصورات وقتی به حقیقت خواهد پیوست ، اگر دانش لازم را در زمینه تعمیر مانتیورهای LCD داشته باشید. این دقیقا همان چیزی است که می خواهم به شما یاد بدهم.
بیشتر تکنیک های تعمیر کاملا آسان و قابل درک هستند.
 
در زیر می توانید لیست محتویات کتاب را مشاهده کنید :
1- مانیتور ACER AL1717A تصویر ندارد.
2- مانیتور Benq G900WD با مشکل خاموش  و چشمک زدن چراغ پاور
3- مانیتور Samsung 740N با مشکل خاموش شدن بعد از چند ثانیه  (به همراه نکته هایی در مورد دستکاری بک لایت)
4- مانیتور BenQ G900WD با مشکل خاموش یا بدون پاور
5- مانیتور Samsung 2233sw با مشکل خاموش شدن بعد از چند ثانیه
6- مانیتور مدل E177FPb با مشکل  خاموش
7- مانیتور HP L1908W با مشکل  خاموش
8-  مانیتور Samsung732N با مشکل تصویر تاریک و  بعضی مواقع روشن نشدن
9- مانیتور Samsung 931BW با مشکل خاموش شدن بعد از چند ثانیه
10- مانیتور Samsung 943NWX با مشکل تصویر قرمز
 
 
در زیر تصویر بعضی از صفحات کتاب الکترونیکی  10 مورد واقعی از تعمیر مانتیورهای LCD را مشاهده می کنید:
 
 
 
 
 
 
نظرات بعضی از خوانندگان

دوباره به خاطر کتاب  الکترونیکی عالی دیگرتان که به صورت قدم به قدم اطلاعات عیب یابی را ارائه می کند تشکر می کنم . این منبع آموزشی نکته های جدیدی به  من یاد داد که قبلا نمی دانستم.
دیو مالتز
 
کتاب الکترونیکی 10 مورد واقعی تعمیر مانیتور LCD جلد دوم ، منبع شگفت آور دیگری از آقای یانگ است. موارد انتخاب شده باعث خواهد شد قادر باشید به آسانی عیب یابی و تعمیر مشکلات رایج موجود در مانیتورهای LCD و حتی تلویزیون های LCD کوچکتر را انجام دهید. کتاب الکترونیکی جامع دیگری که می تواند به بیشتر تعمیرکاران کمک کند.
جان پرهر
مالک مرکز Preher-Tech و سرپرست تعمیرات
 

به خاطر  این کتاب الکترونیکی  از شما تشکر می کنم ، با موفقیت نسخه دوم را دانلود کردم.
پس از مرور نسخه دوم ، این کتاب الکترونیکی شامل تعداد زیادی از نکته ها و اطلاعات تعمیر مانیتور LCD می باشد. مخصوصا روشی که جهت عبور از لامپ ccfl معیوب با یک روش ساده و ارزان آموزش داده شده است. من به شدت این کتاب الکترونیکی را به دوستانم توصیه می کنم چون نسخه دوم ارزش آن را دارد.
کنت لیو
 

تجربه با ارزش شما در زمینه تعمیر مانند نوری در میان تاریکی های تعمیرات می باشد. در ضمن کتاب الکترونیکی شما به صورت اصولی نوشته شده است و پر از نکته های طلایی می باشد.
(ارزش طلا را طلاساز می داند و من هم ارزش شما را می دانم ).
با تشکر
 

این  یک کتاب الکترونیکی عالی در زمینه تعمیر مانیتورهای جدید می باشد. این کتاب الکترونیکی اهمیت استفاده از مولتی متر آنالوگ و دیجیتال برای تشخیص خطاهای مربوط به  ظرفیت خازنی و دستگاه های اندازه گیری حساس برای شناسایی مقاومت های اهم پایین را نشان می دهد. جاستین به اهمیت عیب یابی EEPROM و داشتن برنامه و کپی سالم فایل های حافظه جهت حل مشکلات حافظه اشاره می کند. این کتاب الکترونیکی پر از نکته ها و ترفندهایی مانند استفاده از خازن هایی جهت ایجاد بار ساختگی برای اهداف آزمایش و نحوه آزمایش IC چیپ های اصلی که معیوب شده اند و باید تعویض شوند می باشد. آزمایش قطعات بین پایه های IC چیپ ها ، تکنیک عیب یابی مهم دیگری است که این کتاب الکترونیکی روی آن تاکید دارد. من این کتاب  الکترونیکی را به هر تعمیرکار مصمم در زمینه تعمیر مانیتورهای LCD توصیه می کنم.
دیمون مارو
 

من کتاب الکترونیکی10 مورد واقعی تعمیر مانیتور LCD جلد دوم را دانلود کردم ، یک بار دیگر اشاره می کنم یک کار درخشان دیگر انجام داده اید.
نکته بسیار مهم کتاب نحوه برخورد شما با بسیاری از مشکلات مانیتور LCD با استفاده از ابزار ساده ای مانند مولتی متر آنالوگ و دیجیتال می باشد . شما مشکلات مانیتور LCD را به صورت زیرکانه و با روشی آسان انجام می دهید.
همچنین استفاده از نکته ها و ترفندها در هر فصل ، مزیت بزرگی برای تعمیرکاران تازه کار و ماهر به حساب می آید که باعث کاهش زمان عیب یابی نیز می شود.
هامفری کیماتی
نایروبی - کنیا
 
از زمانی که صرف نوشتن این کتاب  الکترونیکی شگفت انگیز کرده اید و تجربیات و رازهای خود را با دیگران به اشتراک گذاشته اید از شما تشکر می کنم. این کتاب الکترونیکی به زبانی ساده  و پر از تصاویر جامع در زمینه تعمیر مانیتور LCD می باشد. درک اطلاعات کتاب بسیار آسان است و کار تعمیر را راحت تر کرده است. از خواندن این کتاب الکترونیکی بسیار لذت می برم و بسیار سپاسگذارم چون تجربیاتم در تعمیر مانیتور LCD افزایش یافته است.
ولید ریشماوی
تعمیرکار الکترونیک
تعمیرکار حرفه ای تلویزیون LCD و پلاسما
 
تشکر . من از ترفند خازن جهت تصحیح بک لایت معیوب استفاده  کردم که به طور شگفت آوری کار کرد. همچنین به مانیتور LCD برخورد کردم که دارای مشکل تصویر کم نور بود که با تشکر از کتاب شما توانستم آن را تعمیر کنم . به خاطر این فایل آموزشی  از شما تشکر می کنم.
ولید
 
 
پرداخت آنلاین و سریع
(پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود ظاهر می شود)
لطفا ایمیل و شماره همراه را دقیق وارد کنید
می توانید فایل را از طریق ایمیل یا واتس آپ دریافت کنید

قیمت این فایل آموزشی 25000 تومان


روش پرداخت به کارت