تصور کنید انواع مانتیورهای LCD/LED را بتوانید تعمیر کنید  و پول مناسبی به دست آورید. این موضوع وقتی عملی می شود ، اگر شما اطلاعات لازم در مورد تعمیر مانتیورهای LCD/LED را داشته باشید  و این دقیقا همان چیزی است که می خواهم به شما یاد بدهم .
بیشتر این تکنیک های تعمیر کاملا آسان و قابل فهم هستند چون در کتاب بیش از 100 عکس  استفاده شده تا در زمان تعمیر نیاز به بازی آزمایش و خطا نداشته باشید.

در زیر تصویر بعضی از صفحات کتاب را مشاهده می کنید : 

مشکل خاموش بودن در Samsung 713n

مشکل پاور متناوب در مانیتور LCD Benq E2200 HD 22”

مشکل خاموش بودن در Benq t705

انجام تغییر ساده ای جهت حل مشکل خاموش شدن پس از چند ثانیه در مانیتور LCD HP 19” HPW19e

مشکل خاموشی بودن یا بدون پاور در مانیتور LCD   DELL E2010 HC 20

مانیتور LCD ،Samsung 931  با مشکل بدون پاور ، اما همه ولتاژهای خروجی سالم هستند

خاموش شدن تصویر پس از چند ثانیه در مانیتور  LCD  , Acer al1715

مشکل منبع تغذیه سوخته در مانیتور LCD ، Acer AL1717 حل شد

مانیتور LED ، SAMSUNG 20” SA300 با مشکل خاموش شدن تصویر تعمیر شد

حل مشکل تصویر کم نور به وسیله تبدیل بک لایت CCFL به بک لایت LED در مانیتور LCD ، LG Flatron M197WAM

پیش نمایشی از بعضی صفحات کتاب را در زیر مشاهده می کنید :

capture

capture1

 

اظهارنظرهای واقعی خوانندگان

واقعا از خواندن  این کتاب الکترونیکی لذت بردم و چیزهای زیادی از آن یاد گرفتم . سبک نوشتن شما بسیار ساده و خواندن آنها جذاب است. استفاده از تصاویر ، درک موضوع و دنبال کردن روش های تعمیر را بسیار آسان کرده است. به راحتی می توانم بگویم شگفت آور است. از زمانی که صرف نوشتن کتاب و به اشتراک گذاشتن اطلاعات تان کردید تشکر می کنم.

ولید ریشماوی - تعمیر کار الکترونیک

تعمیرکار حرفه ای تلویزیون های LCD و پلاسما

 

به خاطر کتاب الکترونیکی جدیدتان تشکر می کنم. من اطلاعات مربوط به موضوع نحوه تغییر سیستم لامپ بک لایت به سیستم LED را دوست دارم .

رابی - هلند

 

به خاطر این کتاب الکترونیکی از شما تشکر می کنم ، من این کتاب الکترونیکی را خوانده ام و فکر می کنم برای تعمیرکاران بسیار سودمند است.تکنیک های کتاب را دوست دارم چون بر اساس تجربه و به صورت واقعی است ، برخلاف کتاب های دیگر که تنها شامل توضیحات تئوری هستند که شما را گیج تر می کنند. حتی تعمیرکاران تازه کار نیز به راحتی مطالب کتاب را می فهمند.

رانی ایدائو - فیلیپین

 

من خواندن کتاب الکترونیکی 10 مورد واقعی تعمیر مانیتور LCD را به تازگی پایان رسانده ام و واقعا از خواندن روش های بی نظیرشما در تعمیر مانیتورها لذت بردم. به خاطر کتاب کاربردی تان که بر اساس نکته های تعمیری واقعی ومشکلات رایج است تشکر می کنم

دیو مالتز

پس از دریافت فایل پی دی اف می توانید آن را روی برگه A4 چاپ کنید

 

هدف من این است که تعمیر کار مانیتور LCD/LED بهتری شوید

روی خودتان سرمایه گذاری کنید ؟ فقط با تعمیر یک مانیتور LCD یا LED (با کمک فایل آموزشی 10 مورد واقعی تعمیر مانیتور LCD جلد سوم) هزینه سرمایه گذاری انجام شده به شما باز خواهد گشت. این کتاب الکترونیکی هزینه صرف شده خود را بارها به شما باز خواهد گرداند! همچنین بعضی از روش های تعمیر ذکر شده در کتاب را می توانید در تعمیر تلویزیون LCD نیز به کار ببندید.

اکنون می توانید مانیتورهای LCD و LED بیشتری تعمیر کنید چون رازهای تبدیل بک لایت های CCFL به بک لایت LED و نحوه دستکاری یک منبع تغذیه بیرونی برای استفاده به عنوان جایگزین منبع تغذیه ای که به شدت سوخته است را یاد گرفته اید. حتی یک برد اینورتر سوخته در مانیتور LCDیا لپ تاپ  را می توانید دستکاری کنید تا از برد اینورتر بیرونی یا برد راه انداز LED استفاده کند . این رازها پول زیادی نصیب شما خواهد کرد.