" همه رازهای به شدت محافظت شده تعمیر مانیتور LCD را افشا کرده ام . فرصت تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای مانیتور LCD را از دست ندهید ، در کمتر از 7 روز - تضمین شده !!! "  
   
به شما همه رازهای تعمیر مانیتور LCD  را نشان خواهم داد و اینکه چطور می توانید کار تعمیر مانیتور LCD  را به راحتی در خانه خود انجام دهید ، با استفاده از تکنیک هایی که در تمام دنیا کار می کند !  
   
   
آقای یانگ کتاب شما به یک تعمیرکار اجازه می دهد به روشنی ببینید چه چیزی در مانیتور LCD  در حال اتفاق افتادن است بدون اینکه نیاز باشد نحوه خواندن دیاگرام های شماتیک را یاد بگیریم  و اطلاعات عالی برای تعمیرکاران با تجربه و تازه کارها در کتاب وجود دارد.
لوری توتل
تعمیرکار الکترونیک
کانادا
 
   
   
با کمک کتاب شما موفق به تعمیر چندین مانیتور LCD  شده ام !
اریک جانسون
تعمیرکار چاپگر
ایالات متحده
 
   
   
 

تعمیرکار الکترونیک عزیز
نام من جستین یانگ است و تعمیرکار حرفه ای الکترونیک و مربی آموزش تعمیر مانیتور LCD  هستم. اگر در فکر یادگیری نحوه تعمیر مانیتورهای LCD  هستید می توانید این کار را در خانه خود انجام دهید.

دوره های آموزش مانیتور LCD  زیادی را برگزار کرده ام و مشکلاتی که دانش آموزانم با آنها مواجه می شوند را می شناسم . بنابراین یک راهنمای اختصاصی و ویژه در مورد تعمیر مانیتورهای LCD  تهیه کرده ام ، به سرعت و آسانی می توانید جلوتر از رقیبان خود حرکت کرده و تعمیر مانیتورهای LCD  را زودتر از چیزی که فکر می کردید شروع کنید . این کتاب راهنمای شگفت آور بر خلاف هر چیزی است که در جاهای دیگر مشاهده کرده اید . در واقع ، مانند یک برنامه کار گام به گام است که به آسانی نحوه تعمیر مانیتورهای LCD  را آموزش می دهد!
 
 
   
این سوالات را از خودتان بپرسید که آیا
نحوه حل این مشکلات را می دانید ...
 
   
  بدون پاور (خاموش) ، افت ولتاژهای خروجی یا حتی چشمک زدن پاور    
   روشن می شود اما تصویر ظاهر نمی شود   
    تصویر پس از چند ثانیه یا چند دقیقه خاموش می شود    
    نمایش صفحه سفید    
    یک خطی افقی یا وجود خطوطی در میان صفحه نمایش    
    یک خط عمودی یا وجود خطوطی در میان صفحه نمایش  
    نمایش تصویر رنگین کمانی    
     تصویر بسیار کم نور    
     مشکلات مربوط به منو OSD (On Screen Display)   
     مشکلات متناوب    
     و بسیاری موارد دیگر ...    
   
اگر حتی به چند تا از سوالات بالا نتوانید پاسخ دهید ،
حدس می زنم در عیب یابی و تعمیر مانیتورهای LCD  مشکل دارید !
 
   
   
نظرات بعضی از خوانندگان کتاب  
   
جستین عزیز،
این کتاب شگفت آور است !
به آسانی قابل تهیه است !
ساده است !
کاربردی و مفید است !
بسیار متشکرم ، از نتایجی که کسب کرده ام بسیار خوشحال هستم. در مدت بسیار کوتاهی چیزهای زیادی یاد گرفته ام . مانند این است که در تمام مراحل کار همراه من هستید.
متشکرم
لئون آلیکی
هلند
 
 
   
کاش این کتاب را قبلا داشتم !  
جستین عزیز ،
من کتاب شما را خریده ام و از خواندن آن واقعا لذت می برم . من مدت زیادی شماتیک ها و دیاگرام های مدار مانیتور LCD  را مطالعه و بررسی کردم اما هرگز نتوانسته بودم درک و شناخت روشن و مناسبی از آنها کسب کنم ، اما با مطالعه کتاب شما به این هدفم رسیدم. این کتاب را به هر کسی که می خواهد تعمیر مانیتورهای LCD  را شروع کند و همچنین افرادی که در حال تعمیر مانیتورهای LCD  هستند و هنوز به دنبال پیدا کردن سوالات بی پاسخ خود هستند پیشنهاد می کنم ، کاش این کتاب را قبلا داشتم .
با تشکر فراوان
کوین کریسمس
تعمیرکار الکترونیک
 
 
   
کتابی فوق العاده آموزنده  
شب گذشته کتاب شما را که به صورت کتاب الکترونیکی (PDF) است خریده ام. باید بگویم آن شب به زحمت خوابیدم. مدتی است علاقه مند به تعمیر مانیتور LCD  شده ام چون چندین سال است که تعمیرکار سخت افزار هستم و همیشه می خواستم تعمیر مانیتور LCD  را یاد بگیریم . به خاطر کتاب فوق العاده آموزنده شما تشکر می کنم.
کریس لمک
ایالات متحده
 
 
چند روز بعد ایمیلی از کریس دریافت کردم  
آقای یانگ
در واقع با استفاده از کتابتان اولین تعمیر خود را انجام داده ام. یک خط باریک آبی رنگ در صفحه نمایش Gateway FPD1975 در مانیتور متعلق به همسرم ظاهر شده  بود . همین تعمیر به تنهایی هزینه کتاب را به من بازگردانده است.
 
 
   
کتابی بسیار سودمند و مفید  
سلام جستین
به خاطر کتاب تعمیر مانیتور LCD از شما تشکر می کنم. حدود 2 تا 3 سال می شود که سعی داشتم این کتاب را پیدا کنم ، خوشبختانه امروز کتاب را پیدا کرده و آن را خریدم. کتاب بسیار سودمند و مفید است.
اندی ساپلی
تعمیرکار الکترونیک
مالزی
 
 
   
یک گام مناسب برای هر کسی که مانیتورهای LCD را تعمیر می کند ، تهیه این کتاب است.
کنت لیو
تعمیرکار الکترونیک
مالزی
 
   
 
من کاملا راضی هستم  
سلام آقای یانگ
نام من تی .پرومال است ، من یک تعمیرکار الکترونیک   و صاحت یک مرکز تعمیر در تامیل نادو هند هستم . مدتی بود در جستجوی کتابی در زمینه تعمیر مانیتور LCD بودم. پس از دیدن کتاب شما فورا تصمیم گرفتم آن را بخرم. کتاب را خوانده ام ، از هزینه ای که بابت تهیه کتاب صرف کردم کاملا راضی هستم. به خاطر زحمات و فداکاری شما بسیار متشکرم.
با احترام
تی . پرومال
هند
 
 
   
بسیار جذاب است  
سلام آقای یانگ
به خاطر کتابتان تشکر می کنم. من کتاب را خریده ام و در حال مطالعه آن هستم ، کتاب بسیار جذاب است !
فابیو بولینو
تعمیرکار الکترونیک
ایتالیا
 
 
   
فوق العاده است !  
سلام
من چند روز قبل کتاب راهنمای تعمیر مانیتور LCD را دانلود کردم و هنوز در حال خواندن آن هستم. و باید بگویم تلاشی که صرف این کتاب کرده اید خارق العاده است. دنبال کردن دستورالعمل ها آسان است. مطمئن هستم سرمایه گذاری مناسبی انجام داده ام.
عبدل قریشی
تعمیرکار الکترونیک
استرالیا
 
 
 
   
   
   
عیب یابی و تعمیر مانیتور LCD می تواند بی نهایت گیج کننده باشد اگر کسی را نداشته باشید که در تمام مراحل کار شما را راهنمایی کند. و این موضوع دلیلی است که از پیدا کردن این سایت خوشحال شده اید چون سرانجام یک راه مطمئن و گارانتی شده برای یادگیری رازهای تعمیر مانیتور LCD وجود دارد . آیا می دانید شناخت نحوه کار هر بخش در مانیتور LCD کلید موفقیت در عیب یابی مانیتور LCD است ؟ بله ، اگر از این واقعیت غفلت کنید ، پس شانس موفیت در تعمیر مانیتور LCD بسیار کاهش خواهد یافت.
 
   
این کتاب الکترونیکی برای افرادی که قبلا مقداری تجربه در تعمیرات الکترونیک دارند و همچنین تعمیرکاران الکترونیک با تجربه  نوشته شده است. ساعت های بیشماری را صرف آزمایش ، تعمیر و آنالیز مانیتورهای LCD کرده ام و رازهای بسیاری را کشف کرده ام که نمی توانید در جاهای دیگری آنها را پیدا کنید !  
   
 
   
مواردی که از این کتاب راهنمای تعمیر مانیتور LCD به دست می آورید :  
   
   دستورالعمل های گام به گام که به راحتی می توانید آنها را دنبال کنید . بسیار راحت ، هر کسی می تواند این مراحل را انجام دهد              (200 صفحه)   
    با نحوه کار مانیتور LCD و نحوه خواندن دیاگرام های شماتیک مانیتور LCD آشنا می شوید .  
    با نحوه تفکیک مشکلات در مانیتورهای LCD آشنا می شوید بنابراین سرعت تعمیر شما افزایش خواهد یافت.  
     با نحوه خواندن کدهای قطعات الکترونیک SMD در مانیتورهای LCD آشنا می شوید.  
    با شکل موج ها و فرکانس های حیاتی و مهم در بیشتر بخش های مانیتور LCD آشنا می شوید بنابراین به آسانی می توانید خرابی ها را تشخیص دهید.    
     همراه دستورالعمل ها از تصاویر رنگی زیادی استفاده شده است (حدود 322 تصویر + دیاگرام ها) این کار بازی آزمایش و خطا در زمان کار را از بین خواهد برد.  
     متوجه می شوید مدار استارت چیست و چگونه کار می کند.    
      یاد خواهید گرفت چطور ترانسفورمر High Voltage را آزمایش کنید.  
      یاد خواهید گرفت چطور قاب و لامپ های مانیتور LCD را جدا کنید.  
      موارد واقعی تعمیر مانیتور LCD را یاد خواهید گرفت.  
      و بسیاری موارد دیگر ....  
 
   
   
این کتاب هر چیزی را که برای شروع کار تعمیر مانیتور LCD نیاز دارید را پوشش می دهد... امروز می توانید شروع کنید !  دستورالعمل ها بسیار ساده هستند و هر کسی می تواند روش های تعمیر مانیتور LCD را دنبال کند !  
 
 
 
دانلود پیش نمایش کتاب  
 
 
 
 
پیش نمایش بعضی از صفحات کتاب را در زیر مشاهده می کنید  
   
 
 
 
 
   
   
اظهارنظرهای بیشتر  
   
از داشتن کتاب شما خوشحال هستم چون دانش تعمیرات مرا افزایش داده است.
حبیب محمد
تمیرکار الکترونیک
سنگاپور
 
 
   
سلام
کتاب شما بسیار آموزنده است . من سابقه ی خوبی در الکترونیک دارم  چون تعمیرکار ماهری هستم اما هرگز این کار را به صورت تمام وقت انجام نداده ام (من یک مامور آتش نشانی هستم) و بیشتر تعمیرات خود را با استفاده از اطلاعات کسب شده از اینترنت انجام داده ام ، همچنین تلویزیون های LCD را به عنوان درآمد جانبی در سایت EBAY به فروش می رسانم و مبلغی را به فردی پرداخت می کنم تا تلویزیون ها را برای من تعمیر کند اما کتاب تان به من کمک کرد به این نتیجه برسم چرا خودم خرابی های دستگاه را پیدا نکنم .
اما روی هم رفته ، واقعا تحت تاثیر کتاب شما قرار گرفته ام چون قبلا به مدت چندین ماه در دوره های تعمیرات الکترونیک شرکت کرده بودم اما چیزهایی که ظرف 1 ساعت از کتاب شما یاد گرفته ام را در آن دوره ها یاد نگرفته بودم !
روبرت کریستی
انگلیس
 
 
   
   
سلام ، امروز کتاب شما را خریدم. واو ، کتاب واقعا شگفت انگیز است. چندین کتاب تعمیر دیگر خریده بودم اما هیچ کدام از آنها مانند این کتاب نبودند . این کتاب همان چیزی است که در جستجوی آن بودم.
کریستوفر محمد
ایالات متحده
 
 
   
من این فایل آموزشی را می خواهم ، چطور آن را تهیه کنم ؟
تهیه آن آسان است . .
 
پس از پرداخت آنلاین  لینک دانلود ظاهر شده و کد اجرای فایل به ایمیل یا شماره همراه شما ارسال می شود
(ایمیل و شماره همراه خود را دقیق وارد کنید)
درگاه پرداخت
درگاه پرداخت جانبی

یا می توانید هزینه را کارت به کارت کرده
سپس ایمیل یا شماره همراه خود را ارسال کرده و فایل را دریافت کنید


قیمت  فایل کتاب : 10000 تومان
 
   
پس از واریز هزینه ، فایل کتاب به ایمیل شما ارسال می شود یا می توانید  از  طریق واتس آپ یا تگرا.م  فایل را دریافت کنید .
 
چون این کتاب به صورت الکترونیکی (PDF) می باشد پس از دریافت کتاب می توانید آن را روی کامپیوتر ، لپ تاپ یا تبلت یا تلفن همراه مطالعه کنید.  
   
اگر  تمایل دارید می توانید آن را روی کاغذ A4 چاپ کنید .  
 
 
09118747767 
وثوقی نیا
pckarir@gmail.com
 
     
     
 
   
   
   
آگهی